مقالات

ساعت های مچی مارول و اسپایدر من سیتیزن

سیتیزن سالگرد ساعت های مچی جدید مارول و اسپایدر من را در کنفرانس طنز نیویورک راه اندازی می کند.

سیتیزن جدیدترین ساعت های مارول خود را در جریان کنفرانس کمیک 2019 نیویورک NYCC معرفی کرد.
یکی دیگر از کنفرانس های طنز نیویورک در راه است و دور دیگری از ساعت های با مضمون ابرقهرمانانه از سیتیزن که با کمیک ماورل و شرکت مادر آن دیزتی با آغاز همکاری از سال 2018، همراه است. به دنبال رونمایی اولیه 8 قطعه ساعت مردانه و به دنبال آن رونمایی از یک مدل زنانه همزمان با اکران فیلم کاپیتان مارول در مارس گذشته، تو نسخه لیمتد ادیشن جدید به کنفرانس طنز 2019 نیویورک راه یافت. یکی به یمن هشتادمین سالگرد مارول دیگری به الهام گرفته از از تاریخ که پیش پرده فیلم امسال Spider-Man: Far From Home است.
نسخه ی Marvel 80th Anniversary محدود به 1939 قطعه است که اشاره به سال تاسیس این شکرت دارد. این اولین بار است که مجموعه ی مارول سیتیزن است که یک قاب سوپر تیتانیوم که آلیاژ اختصاصی برای سازنده ی ساعت ژاپنی است می بینیم. این قاب با دوام و در عین حال بسیار سبک است.
صفحه ی آن آبی تیره با تیغه ی آفتابی تزئین شده با چاپ های مات ترنسپرنت با آرم های مختلف مارول که موجودیت 80 ساله ی این شرکت را شامل می شود، تزئین شده است. این ساعت یک دستبند سوپر تیتانیوم داشته و 495 دلار قیمت دارد.
نسخه ی لمیتد ادیشن جدید اسپایدر من از با 1962 قطعه، اشاره ای به تاریخ وبلاگ نویسی آن در سال 1962 دارد.تصویر کاملی از Spidey از جلد نمادین، تصویر اصلی صفحه ساعت است. پس زمینه آن نیز خاکستری است که تلفیقی از جلدهای کتاب اسپایدر من است. این ساعت بند چرمی مشکی با دوخت قرمز داد و قیمت آن 450 دلار است.
هر دو ساعت مجهز به حرکات سازگار با محیط زیست سیتیزن هستند که نیاز به تغییرات منظم باتری که بیشتر حرکات کواتز به آن نیاز دارند، از نظر توانایی شارژ مداوم توسط هر منبع نوری، از بین می برد. هر دو ساعت در ماه نوامبر سال 2019 برای خرید در دسترس خواهند بود. همچنین سیتیزن به افتخار فیلم Avengers Endgame، نسخه ی دیگری معرفی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *